Для того, щоб подати Заявку на навчання в BIONIC University (далі - Заявка), Вам потрібно пройти 3 кроки: 

 

 

Крок 1. Авторизація або реєстрація?

 

Якщо Ви вперше подаєте заявку в BIONIC University, не є випускником або подавали заявку до 01.01.2014, Вам потрібно пройти реєстрацію: 

 

 1. Перейдіть на сторінку https://tech.bionic-university.com/user/candidate_application/

 

 1. Натисніть на вкладку «Я НОВИЙ СЛУХАЧ / У МЕНЕ НЕМАЄ АККАУНТА»

 

 

 1. Заповніть усі необхідні для реєстрації поля і CAPTCHA, після натисніть «Зареєструватися»

 

 

 1. На вказаний при реєстрації E-mail прийде лист з проханням активувати аккаунт. Перейдіть за посиланням у листі, після чого Ви автоматично авторизуєтесь на сайті і потрапите на сторінку заповнення Заявки. Також, після активації, Ви отримаєте лист, у якому будуть вказані Ваші реєстраційні дані (логін та пароль) та ID студента.

 

 

Якщо Ви  випускник або вже подавали заявку в новій системі і знаєте, що у Вас є аккаунт, Вам потрібно авторизуватися:

 

 1. Перейдіть на сторінку  https://tech.bionic-university.com/user/candidate_application/

 

 1. Натисніть на вкладку «Я НАВЧАВСЯ В BU / У МЕНЕ Є АККАУНТ», введіть E-mail / пароль вказаний при реєстрації, натисніть кнопку «Увійти» 

 

* Якщо Ви випускник і закінчили навчання в BU до 01.01.2014, то Ваші пароль і активаційне посилання були згенеровані автоматично і відправлені на Ваш E-mail у квітні 2014 року. Якщо Ви не отримували листа, Вам потрібно активувати аккаунт і відновити пароль (інструкція в кінці Кроку 1)

 

 

 

У разі виникнення проблем: 

 

* Якщо Ви забули свій пароль, перейдіть за посиланням http://tech.bionic-university.com/user/passwordForgot і дотримуйтесь інструкцій по відновленню.

 

* Якщо після реєстрації протягом 10 хвилин Вам на пошту не прийшло активаційне посилання, перейдіть на сторінку http://tech.bionic-university.com/user/resendActivation/ для повторного відправлення листа-активації.

 

 

 

Крок 2. Заповнення Заявки на програму / програми

За один набір на напрям TECH Ви можете подати заявок не більше, ніж на 2 програми. 

 

 1. Виберіть програми, що Вас цікавлять

 

 1. Дайте відповіді на додаткові питання (для кожного напряму додаткові питання відрізняються)

 

 1. Натисніть кнопку «Далі». Якщо Ви заповнили всі обов'язкові поля, не дублювали заявки і не перевищили максимально допустиму кількість заявок на один набір, форма переправить Вас на фінальний 3-й крок.

 

 

* Якщо Ви вже заповнили Заявки на максимально допустиму кількість програм, у разіспроби заповнити Заявку повторно побачите повідомлення

 

 

* Якщо Ви намагаєтесь повторно подати заявку на ту ж програму, під час заповнення у Вас з'явиться помилка

 

Це означає, що Ваша заявка активна, і коли  буде проводитися набір за цією програмою, Ви будете включені до списків кандидатів. Повторно заповнювати заявку до проведення набору НЕ ПОТРІБНО, вона актуальна і не має терміну дії.

 

 

* Якщо заявка на одну з програм більше не актуальна, і Ви хочете її деактивувати, Вам потрібно перейти в Особистий кабінет https://tech.bionic-university.com/user/profile/ і в списку Активних заявок натиснути кнопку «Деактивувати» навпроти потрібної програми.

 

 

Якщо заявка приймає участь у наборі, її неможливо деактивувати

 

 

Крок 3. Додаткові дані про кандидата 

Заповніть необхідні поля, особливу увагу зверніть на обов'язкові - правдива і повна інформація про Вас дозволить Вам швидше й успішніше пройти співбесіду в BIONIC University. 

* Якщо Ви вже заповнювали дану форму, поля заповняться автоматично - просто перевірте правильність і актуальність введених даних. 

 

 1. Вища освіта 

При заповненні розділу «Якщо Ви навчаєтеся» автоматично деактивується розділ «Якщо Ви закінчили навчання» і навпаки. Відповідно, вкажіть найактуальнішу на сьогодні інформацію. 

 

У полі «ВНЗ, ...» постарайтеся знайти свій навчальний заклад, якщо Вам це не вдалося - внесіть повну назву у полі «Або».

 

 

Якщо Ви помилилися при заповненні розділу «Вища освіта» або хочете заповнити його заново, натисніть кнопку «Очистити» у правому нижньому куті. Не хвилюйтеся, ця кнопка очищує тільки розділ «Вища освіта», інші розділи пошкоджені не будуть.

 

 1. Досвід роботи 

У цьому розділі Ви заповнюєте інформацію про своє поточне місце роботи.

 

Якщо на даний момент Ви не працюєте: 

у полі "Організація / Компанія / Проект" поставте прочерк "-",

у полі "Тип зайнятості" оберіть пункт "не працюю",

у полі "Посада" можете поставити посаду в попередній компанії або, якщо у Вас немає досвіду роботи, виберіть пункт «Без досвіду роботи» в кінці списку

у полі «Попередній досвід роботи» також поставте прочерк

 

 

 1. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку «Відправити». 

 

* Якщо Ви пропустите якісь  обов'язкові поля або заповните поля некоректно, вони підсвітяться при спробі відправити форму. Виправте помилки і повторно натисніть кнопку «Відправити».

 

 

 1. Після успішного заповнення Заявки на Ваш E-mail прийде лист з підтвердженням про прийняття заявки і посиланням на Ваш профіль, у якому Ви можете управляти своїми заявками, а саме: 
 • переглядати всі свої активні заявки,
 • деактивувати неактуальні,
 • при старті набору дізнатися, які з заявок беруть у ньому участь 

 

 

Що далі? 

Все дуже просто - щойно в BIONIC University проводитиметься набір на обрану Вами програму (або програми), на пошту Ви отримаєте запрошення на тестування. Вам необхідно буде вибрати зручну дату і час проходження тестування і прийти в цю дату в корпус BIONIC University (http://tech.bionic-university.com/contacts/). 

Якщо Ви успішно пройдете тестування, будете запрошені на співбесіду.

За результатами Ваших тестувань та співбесіди ми розрахуємо Ваш рейтинг і надішлемо рішення про зарахування / не зарахування в Bionic University.

У разі зарахування в групу Вам потрібно буде підтвердити, що навчання для Вас все ще є актуальним, перейшовши за посиланням у листі з інформацією про зарахування (не хвилюйтесь, у самому листі буде інструкція).

 

Успіхів!