Android Dev
*$245
*$245
Рівень: Просунутий

* Оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на день підписання договору. 

* Оплата може бути здійснена двома частинами.

Що потрібно знати кандидату?

Слухачі курсу повинні мати достатньо глибокі знання з мови програмування Java (об’єктно-орієнтоване програмування, типи даних, оператори Java, масиви, найважливіші класи: рядки, дати, перерахування, виключення, обгортки) і платформи Java Standard Edition (колекції, узагальнення, паралелізм). Також необхідне знання англійської мови на рівні читання технічної документації.

Наявність сертифікату про завершення будь-якої з програм BIONIC SchoolBIONIC University та BIONIC University Pro гарантує 10% знижки на навчання.

Що буде знати і вміти випускник?

Після закінчення програми слухачі отримають знання та практичні навички рівня, достатнього для самостійної розробки Android додатків з нуля; зможуть розробляти власний продукт з елементами Material design та сучасним інтерфейсом, а також дізнаються про те, як розмістити  свій продукт на Google Play з консолі розробника.

Основні теми програми

Вступ до Android

 • Огляд платформи Android.
 • Інструменти розробки.
 • Основні компоненти Android додатків.

Робота з UI формами Android

 • Огляд стандартних елементів розробки інтерфейсів.
 • Підтримка пристроїв з різним форм-фактором.
 • Застосування стилів. Використання ListView та Adapter.

Життєвий цикл Android додатків

 • Життєвий цикл Activity, Fragment.
 • Виклик та передача даних між Activity/Fragment.

Робота з даними

 • Огляд можливостей Android для роботи з даних.
 • SQLite бази даних.
 • Content Provider як елемент роботи з даними.

Робота з сервісами

 • Огляд типів сервісів.
 • Основні можливості обміну повідомленнями і даними з сервісами.

Робота з зображеннями

 • Огляд можливостей роботи з зображенням в Android.
 • Використання сторонніх бібліотек для роботи з зображенням.  

Взаємодія з сторонніми додатками

 • Запити до сторонніх програм.
 • Content Provider як елемент доступу до даних.
ІНТЕРНАТУРА BU DEV STUDIO

Опанувавши програму Android Dev, ти маєш змогу вдосконалити свої знанні та набуті навички в Інтернатура BU DevStudio.  

В будь-якому разі ти можеш розпочати своє навчання з будь-якої програми, що відповідає твоєму рівню знань. 

Інтернатура BU DevStudio – це досвід командної роботи над реальним бізнес-проектом для випусників BIONIC School. 5 місяців інтерни розробляють програмні рішення для замовника та презентують готовий продукт (MVP) у кінці. Таким чином інтерни не тільки поглиблюють знання технологій, а й отримують перший проект у портфоліо, що вигідно вирізняє їх на ринку праці. Близько половини учасників інтернатури знаходять роботу ще до її завершення.

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас виникли труднощі при реєстрації (не надійшов лист з активацією на вказаний e-mail, не вдається заповнити анкету, не можете ввійти в систему після реєстрації), будь-ласка перейдіть за посиланням. Після заповнення форми наш адміністратор зв‘яжеться з Вами у найближчий час.

Тренери
Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Досвідчений Android розробник і сертифікований Scrum master. Створює комплексні бізнес рішення для міжнародних замовників, співпрацював з великими європейськими медіа компаніями, підприємствами фінансового та медичного секторів. Більше 6 років досвіду розробки, створення проектів «з нуля», управління командами.
Кількість місць
?
Занять на тиждень
?
Задоволені навчанням, %
85

Загалом, курс був дуже цікавий. За теми, взагалі, величезний плюс, оскільки були підібрані дуже вдало. Розглядалося тільки те, в чому досить важко розібратися самому. Також, хотілося б відмітити тренера - Степана Руденка - який дійсно професіонал своєї справи та завжди був готовий допомогти.

Сергій Неруш
Випускник програми Android Dev-I

Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.

Василь Скляров
Закінчив 7 програм Tech+Soft

Я вважаю Bionic найсильнішим навчальним IT центром зараз, дуже багато актуальних тем, викладачі всі практикуючі хлопці, достатньо практики, купа однодумців і цікавих людей. дуже рекомендував би всім студентам старших курсів і джунам/міідлам, ну або хлопцям які хочуть розширити свої знання

Денис Баластрик
Закінчив 3 Tech програми

Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!

Маргарита Козуб
Закінчила 3 програми Tech+Soft