Android Dev-I
*$180
*$180
Рівень: Базовий
Дата старту: 15.05.2017
20 годин / 1 місяці

* Оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на день підписання договору. 

Що потрібно знати кандидату?

Слухачі курсу повинні мати достатньо глибокі знання з мови програмування Java (об’єктно-орієнтоване програмування, типи даних, оператори Java, масиви, найважливіші класи: рядки, дати, перерахування, виключення, обгортки) і платформи Java Standard Edition (колекції, узагальнення, паралелізм). Також необхідне знання англійської мови на рівні читання технічної документації.

Наявність сертифікату про завершення будь-якої з програм BIONIC SchoolBIONIC University та BIONIC University Pro гарантує 10% знижки на навчання.

Що буде знати і вміти випускник?

Закінчивши програму, випускник оволодіє базовими знаннями, необхідними для ефективного вивчення тем рівня advanced, серед яких техніки створення UI елементів Android додатків, принципи взаємодії зі сторонніми додатками і т.д.; відпрацює стартові навички розробки Android застосунків на  Java. Подальшим розвитком для випускників програми є Android Dev-IІ.

Основні теми програми

 Вступ до Android
Огляд платформи Android. Інструменти розробки. Основні компоненти Android додатків.

Робота з UI формами Android
Огляд стандартних елементів розробки інтерфейсів. Підтримка пристроїв з різним форм-фактором. Застосування стилів. Використання ListView та Adapter.

Життєвий цикл Android додатків
Життєвий цикл Activity, Fragment. Виклик та передача даних між Activity/Fragment.

Робота з даними
Огляд можливостей Android для роботи з даних. SQLite бази даних. Content Provider як елемент роботи з даними.

Робота з сервісами
Огляд типів сервісів. Основні можливості обміну повідомленнями і даними з сервісами.

Робота з зображеннями
Огляд можливостей роботи з зображенням в Android. Використання сторонніх бібліотек для роботи з зображенням.  

 

ІНТЕРНАТУРА BU DEV STUDIO

З програмою Android Dev-I ти став вже на крок ближче у вивченні технології ANROID. Залишилось опанувати Android Dev-II і ти отримаєшь запрошення на участь в Інтернатурі!

В будь-якому разі ти можеш розпочати своє навчання з будь-якої програми, що відповідає твоєму рівню знань. 

 

Інтернатура BU DevStudio – це досвід командної роботи над реальним бізнес-проектом для випусників BIONIC School. 5 місяців інтерни розробляють програмні рішення для замовника та презентують готовий продукт (MVP) у кінці. Таким чином інтерни не тільки поглиблюють знання технологій, а й отримують перший проект у портфоліо, що вигідно вирізняє їх на ринку праці. Близько половини учасників інтернатури знаходять роботу ще до її завершення.

Тренери
Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Досвідчений Android розробник і сертифікований Scrum master. Створює комплексні бізнес рішення для міжнародних замовників, співпрацював з великими європейськими медіа компаніями, підприємствами фінансового та медичного секторів. Більше 6 років досвіду розробки, створення проектів «з нуля», управління командами.
Кількість місць
15
Занять на тиждень
2
Задоволені навчанням, %
85

Загалом, курс був дуже цікавий. За теми, взагалі, величезний плюс, оскільки були підібрані дуже вдало. Розглядалося тільки те, в чому досить важко розібратися самому. Також, хотілося б відмітити тренера - Степана Руденка - який дійсно професіонал своєї справи та завжди був готовий допомогти.

Сергій Неруш
Випускник програми Android Dev-I

Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!

Маргарита Козуб
Закінчила 3 програми Tech+Soft

Я вважаю Bionic найсильнішим навчальним IT центром зараз, дуже багато актуальних тем, викладачі всі практикуючі хлопці, достатньо практики, купа однодумців і цікавих людей. дуже рекомендував би всім студентам старших курсів і джунам/міідлам, ну або хлопцям які хочуть розширити свої знання

Денис Баластрик
Закінчив 3 Tech програми

Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.

Василь Скляров
Закінчив 7 програм Tech+Soft