Front-end Pro
*$245
*$245
Рівень: Просунутий

* Оплата здійснюється в національній валюті за курсом Національного банку на день підписання договору.

* Оплата може бути здійснена двома частинами.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ КАНДИДАТУ?

Ця програма є логічним продовженням Front-end, тому кандидати, які хочуть розпочати навчання з Front-end Pro, повинні обов'язково володіти знаннями і практичними навичками з тем, які розглядаються на Front-end.

Наявність сертифіката про завершення будь-якої з програм BIONIC School, BIONIC University і BIONIC University Pro гарантує 10% знижки на навчання.

ЩО БУДЕ ЗНАТИ І ВМІТИ ВИПУСКНИК?

Випускники, які успішно завершили навчання на програмі, отримають досвід командної розробки в роботі над проектами, використання систем контролю версій, дізнаються про ефективність CSS процесорів в продакшені, а також особливості верстання із залученням фреймворку Bootstrap/Materialize. Опанують використання jQuery для створення потужних і динамічних веб-сторінок.

ОСНОВНІ ТЕМИ ПРОГРАМИ

Git

SASS + Compass. Галузь застосування. Установка і використання. Змінні, вкладеності, аргументи, успадкування і доповнення. Налаштування форматування стилей.

Робота з фреймворками на прикладі Bootstrap або Materialize. Принцип використання. Вбудовані модульні сітки. Адаптивна верстка. Стилі і компоненти. Персоналізація. Верстка шаблону.

jQuery. Способи підключення. Селектори. Події. Анімація. Робота з формами. Маніпуляція з DOM. Підключення і модифікація готових плагінів.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА ПРОГРАМИ

У процесі навчання група розбивається на команди, кожна з яких розробляє проект. По завершенню програми відбувається презентація і захист проектів. На захист запрошуються технічні та HR фахівці з провідних компаній IT індустрії, що дозволяє почути відгуки про якість роботи від експертів і розширити коло професійних контактів.

ІНТЕРНАТУРА BU DEV STUDIO

Усі випускники програми Front-end Pro, отримують запрошення на участь у інтернатурі.

Інтернатура BU DevStudio – це досвід командної роботи над реальним бізнес-проектом для випусників BIONIC School. 5 місяців інтерни розробляють програмні рішення для замовника та презентують готовий продукт (MVP) у кінці. Таким чином інтерни не тільки поглиблюють знання технологій, а й отримують перший проект у портфоліо, що вигідно вирізняє їх на ринку праці. Близько половини учасників інтернатури знаходять роботу ще до її завершення.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Якщо у Вас виникли труднощі при реєстрації (не надійшов лист з активацією на вказаний e-mail, не вдається заповнити анкету, не можете ввійти в систему після реєстрації), будь-ласка перейдіть за посиланням. Після заповнення форми наш адміністратор зв‘яжеться з Вами у найближчий час.

Тренери
Євгеній Удод
Art Director, UI/UX designer
Євгеній Удод
Art Director, UI/UX designer
Близько 10 років досвіду в дизайні, проектуванні та верстці. Реалізовував успішні проекти у сфері електронної комерції, фінансовому секторі, медіа. Серед замовників - великі рітейлери, компанії з Європи та США.
Олександр Лущенко
Front-end розробник, фрілансер
Олександр Лущенко
Front-end розробник, фрілансер
Досвідчений викладач і веб-розробник. Володіє повним циклом розробки Front-end: від розробки макетів в PSD до верстки і сполучення з Back-end. Поєднує успішний досвід створення проектів у сферах e-commerce, роздрібної торгівлі, товарів fashion-сегмента для клієнтів з країн СНД і авторський підхід до навчання Front-end розробки.
Дмитро Почекета
Frontend Developer, Cogniance
Дмитро Почекета
Frontend Developer, Cogniance
Дмитро – успішний розробник з досвідом роботи в міжнародних ІТ-компаніях і, в той же час, талановитий викладач. В списку його досягнень – створення школи Front-end розробки, де він навчав початківців до рівня впевнених Junior Front-end Developers. Брав участь в розробці проектів для комерційних і державних організацій України та інших країн. Наприклад – створення системи продажів реклами в режимі реального часу. Фіналіст конкурсу UA Web Challenge.
Шиповська Катерина
Front-end developer @ Boosta
Манзюк Людмила Анатолiївна
Розробник інтерфейсів
Кількість місць
?
Занять на тиждень
?
Задоволені навчанням, %
96

Два курса - Front-end I та Front-end ІI, насправді, дуже допомогли осягнути основи верстки і зрозуміти весь її процес. Досить достатньо для працевлаштування на позицію Junior'a, за умови, якщо відповідально підійти до навчання і активно гризти граніт науки, перевірено на собі. :) Окремо хочу подякувати всьому колективу Bionic'a за надану можливість навчатися в вашому університеті.

Олександр Фомич

Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!

Маргарита Козуб
Закінчила 3 програми Tech+Soft

Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.

Василь Скляров
Закінчив 7 програм Tech+Soft

Я вважаю Bionic найсильнішим навчальним IT центром зараз, дуже багато актуальних тем, викладачі всі практикуючі хлопці, достатньо практики, купа однодумців і цікавих людей. дуже рекомендував би всім студентам старших курсів і джунам/міідлам, ну або хлопцям які хочуть розширити свої знання

Денис Баластрик
Закінчив 3 Tech програми