Java SE
*$245
*$245
Рівень: Просунутий
36 годин / 1.5 місяці

* Оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на день підписання договору.

* Оплата може бути здійснена двома частинами. 

Що потрібно знати кандидату? 

Ця програма є логічним продовженням Java Start, тому для початку навчання кандидатам необхідно володіти знаннями та практичними навичками з тем, що розглядаються в Java Start – об’єктно-орієнтоване програмування, типи даних, оператори Java, масиви, найважливіші класи і т.д.

Наявність сертифікату про завершення будь-якої з програм BIONIC SchoolBIONIC University та BIONIC University Pro гарантує 10% знижки на навчання.

Що буде знати і вміти випускник? 

Закінчивши курс, випускники отримають теоретичні знання і практичні навички роботи з платформою Java Standard Edition і базовий досвід написання програм на Java. Це підготує випускників до вивчення платформ Java Enterprise Edition та Android на програмах Java EE та Android Dev.

Основні теми програми

Колекції та узагальнення:

 • Колекції;
 • Колекції у Java 8;
 • Узагальнення.

Основи вводу/виводу:

 • Потоки вводу/виводу;
 • Файли. Серіалізація;
 • Робота у мережі;
 • Java та XML.

Бази даних та JDBC:

 • Вступ до баз даних;
 • Робота з базою даних з використанням Java.

Паралелізм:

 • Потоки;
 • Синхронізація та живучість;
 • Засоби високорівневого паралелізму.
Практична частина програми

Під час навчання слухачі індивідуально виконують ряд практичних задач по роботі з базами даних та розробкою на Java з подальшим code review тренером та технічним експертом.

ІНТЕРНАТУРА BU DEV STUDIO

З програмою Java SE ти став вже на крок ближче у вивченні технології JAVA. Залишилось опанувати Java EE або Android Dev і ти отримаєшь запрошення на участь в Інтернатурі!

В будь-якому разі ти можеш розпочати своє навчання з будь-якої програми, що відповідає твоєму рівню знань. 

Інтернатура BU DevStudio – це досвід командної роботи над реальним бізнес-проектом для випусників BIONIC School. 5 місяців інтерни розробляють програмні рішення для замовника та презентують готовий продукт (MVP) у кінці. Таким чином інтерни не тільки поглиблюють знання технологій, а й отримують перший проект у портфоліо, що вигідно вирізняє їх на ринку праці. Близько половини учасників інтернатури знаходять роботу ще до її завершення.

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас виникли труднощі при реєстрації (не надійшов лист з активацією на вказаний e-mail, не вдається заповнити анкету, не можете ввійти в систему після реєстрації), будь-ласка перейдіть за посиланням. Після заповнення форми наш адміністратор зв‘яжеться з Вами у найближчий час.

Кількість місць
15
Занять на тиждень
2
Задоволені навчанням, %
92

Програми були дуже цікавими і пізнавальними, рівень викладання дуже високий. Всі пройдені теми були актуальними і застосовними на практиці (зміг в цьому переконатися вже після працевлаштування). Великий обсяг практичних частин курсу також був дуже корисний для розуміння пройденого матеріалу і для більш швидкого входу в реальні проекти. Знання, отримані мною під час проходження курсів, дозволили мені пройти співбесіду і зараз я активно застосовую їх в роботі. Так що join)

Олександр Чугуй
Випускник програм Java SE, Java Pre-Production

Java SE, EE були чудовими. На SE добре розкривалися основи мови і закріплювалися тестами практично на кожному занятті. EE сама по собі була великою практикою, де з першого ж заняття студентами створювався міні-проект, починаючи від проектування/розробки та закінчуючи повною презентацією . Велике спасибі Bionic =)

Віталій Растворов
Випускник Java SE, EE

Відмінні курси! Інформація на пройдених курсах і допомога у виборі правильних технологій, як по сходинках, привела до написання власного додатка. Нехай не великого, але коректно працючого. Тепер у мене є уявлення про те як будуються системи побільше. На мій погляд все технології викладені в курсі дуже актуальні як для розуміння побудови великих систем, так і в плані ознайомлення з трендами на ринку праці. Хочу висловити величезну подяку Можарскому Віктору Вікторовичу за його працю і команді Bionic University за організацію курсів.

Сергій Подорога
Випускник програм Java Start, Java SE, Java Pre-Production

Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.

Василь Скляров
Закінчив 7 програм Tech+Soft

Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!

Маргарита Козуб
Закінчила 3 програми Tech+Soft

Я вважаю Bionic найсильнішим навчальним IT центром зараз, дуже багато актуальних тем, викладачі всі практикуючі хлопці, достатньо практики, купа однодумців і цікавих людей. дуже рекомендував би всім студентам старших курсів і джунам/міідлам, ну або хлопцям які хочуть розширити свої знання

Денис Баластрик
Закінчив 3 Tech програми