Java Start
*$220
*$220
Рівень: Базовий
Дата старту: 04.09.2017
42 годин / 1.5 місяці

* Оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на день підписання договору.

Що потрібно знати кандидату?

Попередніх знань Java від кандидата не вимагається, однак кандидат повинен володіти базовими знаннями з процедурного та об’єктно-орієнтованого програмування (поняття змінна/ константа, оператори/ операції, масив і т.д.), а також основ алгоритмізації. 

Наявність сертифікату про завершення будь-якої з програм BIONIC SchoolBIONIC University та BIONIC University Pro гарантує 10% знижки на навчання.

Що буде знати і вміти випускник?

Закінчивши програму випускники оволодіють базовими знаннями, необхідними для ефективного вивчення платформи Java Standard Edition або вивчення процесу розробки мобільних додатків Android, ознайомляться з правилами написання якісного коду на Java. Подальшим розвитком для випускників є програма Java SE або Android Dev-I.

Основні теми програми

Вступ до Java

 • Знайомство з Java; 
 • Java SDK & IDE; 
 • Специфіка великого проекту; 
 • Правила написання коду.

Основи Java

 • Типи даних; 
 • Оператори Java; 
 • Масиви. Класи Java. 

Важливі класи Java

 • Рядки. Типи перерахування; 
 • Дата та час; 
 • Класи обгорток для базових типів;
 • Деякі корисні класи. Виключення.

Об’єктно-орієнтоване програмування

 • Класи та об’єкти Java;
 • Пакети. Інкапсуляція; 
 • Спадкування та поліморфізм; 
 • Абстрактні класи. Інтерфейси; 
 • Внутрішні класи;
 • Анотації. Reflection.
Практична частина програми

Паралельно з навчанням слухачі на практичних кейсах відпрацьовують навички та підходи в розробці на Java. Робота над практичними задачами ведеться індивідуально; результати роботи оцінюються і коментуються тренером. 

Інтернатура BU Dev Studio

Програма Java Start є першою сходинкою у вивченні технології Java. Ти можеш розпочати своє навчання з будь-якої програми, що відповідає твоєму рівню знань. Усі випускники програм Java Pre-Production або Android Dev II, отримують запрошення на участь у інтернатурі.

Інтернатура BU DevStudio – це досвід командної роботи над реальним бізнес-проектом для випусників BIONIC School. 5 місяців інтерни розробляють програмні рішення для замовника та презентують готовий продукт (MVP) у кінці. Таким чином інтерни не тільки поглиблюють знання технологій, а й отримують перший проект у портфоліо, що вигідно вирізняє їх на ринку праці. Близько половини учасників інтернатури знаходять роботу ще до її завершення.

Тренери
Віктор Можарський
Senior Java developer, архітектор
Віктор Можарський
Senior Java developer, архітектор
Кандидат фізико-математичних наук. Більше 40 років досвіду в IT-індустрії. Розробка програмних продуктів для бізнесу різних країн світу, а також органів державного управління. Проведення наукових досліджень, участь у розробці систем комп'ютерного зору. Багаторічний досвід розробки дозволив створити і відпрацювати власний унікальний підхід до викладання програмування на Java.
Богдан Пономарчук
Java Developer @ Ciklum, freelance team lead
Богдан Пономарчук
Java Developer @ Ciklum, freelance team lead
Досвід роботи в міжнародних компаніях IT і медіа сектора. Брав участь у розробці продуктів для компаній США. Експерт в технологіях Java EE, Framework CDI, JSF, EJB, JPA. Успішний досвід тренерської роботи.
Кількість місць
15
Занять на тиждень
3
Задоволені навчанням, %
91

Відмінні курси! Інформація на пройдених курсах і допомога у виборі правильних технологій, як по сходинках, привела до написання власного додатка. Нехай не великого, але коректно працючого. Тепер у мене є уявлення про те як будуються системи побільше. На мій погляд все технології викладені в курсі дуже актуальні як для розуміння побудови великих систем, так і в плані ознайомлення з трендами на ринку праці. Хочу висловити величезну подяку Можарскому Віктору Вікторовичу за його працю і команді Bionic University за організацію курсів.

Сергій Подорога
Випускник програм Java Start, Java SE, Java Pre-Production

Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.

Василь Скляров
Закінчив 7 програм Tech+Soft

Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!

Маргарита Козуб
Закінчила 3 програми Tech+Soft

Я вважаю Bionic найсильнішим навчальним IT центром зараз, дуже багато актуальних тем, викладачі всі практикуючі хлопці, достатньо практики, купа однодумців і цікавих людей. дуже рекомендував би всім студентам старших курсів і джунам/міідлам, ну або хлопцям які хочуть розширити свої знання

Денис Баластрик
Закінчив 3 Tech програми