BU DevStudio – комерційний проект з розробки програмного забезпечення, а також один з майданчиків для працевлаштування випускників програм і проектів BIONIC. При BU DevStudio функціонує інтернатура, в якій кращі випускники BIONIC School поглиблюють свої знання з технологій і знайомляться з основами командної розробки на реальних проектах.
Інтернатура – це навчання на реальних проектах. Протягом 4-5 місяців інтерни поглиблюють свої знання в обраній технології, одночасно розробляючи в команді IT-рішення для реального бізнесу.
Розробка ведеться під керівництвом Tech Lead-ів за методологією управління проектами Scrum, що з першого тижня залучає команду в активну взаємодію з замовником: демо, релізи, зворотній зв'язок, і допомагає таким чином вивчити на практиці весь цикл розробки продукту, а не лише написання коду.
Одними з перших замовників BU DevStudio виступили голландські компанії. З 2016 року і інтерни, і комерційні команди працюють над створенням IT-рішень для представників малого та середнього бізнесу як Нідерландів, так і України. За 3 роки проектні команди BIONIC University успішно реалізували понад 20 проектів; ще 6 перебувають у розробці в даний момент.
Команди інтернатури і BU DevStudio розробляють бізнес-рішення, в тому числі і комплексні 'web + mobile', на Java/Android і ASP.NET з використанням JavaScript і його фреймворків.
Склад проектних команд в інтернатурі максимально наближений до реальних умов роботи в IT сьогодні. Кожна команда включає в себе back-end і front-end розробників, бізнес-аналітика і тестувальника/QA manual.
Оскільки вимоги до рівня знань інтернів досить високі, в команди ми зараховуємо випускників програм BIONIC School рівня Pre-Production за напрямками Java Enterprise, Android, ASP.NET, Javascript, Front-end/верстка, а також програм Business Analysis та QA Manual. При відборі випусників враховуються їх результати навчання на програмі і рекомендація тренера.
З першого тижня навчання інтерни відвідують 1-2 теоретичних заняття на тиждень (спеціалізація, вивчення інструментів розробки, організації workflow) і паралельно починають роботу над проектом. В середньому, навантаження інтерна на тиждень становить 15-20 годин.
Теоретичні заняття проходять в будні дні після 18-30, а час командних активностей (зустрічі, планування, демо і т.д.) визначається безпосередньо командою і узгоджується з Tech Lead-ом і РМ-ом проекту.
Навчання в інтернатурі платне. Вартість підготовки оплачується до початку навчання одним платежем і є однаковою для всіх напрямків (Java, QA, Android, JS і т.д.).
Пишіть нам на university@bionic-university.com або телефонуйте +38 044 361 34 50. Будемо раді допомогти!
Прекрасна можливість отримати командний досвід роботи в створенні продукту від А до Я, познайомитися з новими розумними людьми, рости над собою, навчитися на чужих і власних помилках, вирішувати нові завдання і, як результат, підняти рівень своїх знань. У моєму випадку "команда + грамотний тех лід + цікавий проект = успішно реалізований продукт". Дружній колектив BU намагається робити процес навчання і розробки комфортними, вислухає, допоможе-підкаже. Дякую їм за супровід.
Програма Internship - хороший варіант для початкового набору досвіду в обраному напрямку. Дає можливість практичного застосування теоретичних знань, подивитися на кухню розробки ПО зсередини. Можна бути впевненим в компетентності своїх товаришів по команді, головне підтримувати мотивацію один одного і позитивну атмосферу.
В цілому це безцінний досвід на реальному проекті. Ідеальний майданчик для закріплення теоретичних знань на практиці. Технічні та організаційні питання BU вирішує повністю, і процес навчання стає напрочуд ефективним за рахунок створеного середовища.
Програма Internship дає досвід, якому наданий момент немає аналогів, це написання реального проекту для бізнесу і взаємодія з замовником, робота в команді, з високо мотивованими людьми - іншим тут не місце, використання систем управління проектами та системи контролю версій, з якими працюють в реальних проектах. По закінченню проекту учасник програми максимально розуміє процеси розробки програмного продукту і свою роль в ньому.
Так, Bionic однозначно допоміг досгти того, чого я так хотіла, а саме стати програмістом. Самостйіно досить складно досягти рівня, який відповідає сучасним вимогам роботодавців, BIONIC ж допоміг освоїти мову програмування, технології і головне спробувати все на практичних проектах. Ваш університет вплинув на моє життя більше ніж 5 років у хорошому українському ВНЗ. Дякую!
Навчання в Bionic було для мене дуже корисним, цікавим. Отримані знання допомогли швидко освоїти нові технології розробки. Дякую за надану мені можливість взяти участь у Ваших програмах.